ПРО НАС. AVTOKEYSERVICE

Ми виготовляємо автоключі в Одесі для вас вже понад 15 років

Про нас

01 Виготовлення
02 Дублікати
03 Ремонт
04 Відновлення
AVTOKEYSERVICE.COM.UA

Наші фахівці з великим досвідом виготовлять новий ключ для вашого автомобіля швидко та професійно. Ми використовуємо передові технології, щоб забезпечити високу якість та безпеку вашого автотранспорту. Звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе, щоб ваш автоключ був готовий якнайшвидше.

Виготовлення автоключів в Одесі

AVTOKEYSERVICE

Чи потрібно відновити старий або пошкоджений автоключ? Наші спеціалісти з радістю вам допоможуть. Ми проведемо всі необхідні ремонтні роботи та замінимо деталі, щоб ваш ключ працював як новий. Довіртеся нашому досвіду, і ми повернемо вам функціональність вашого автоключа.

This is the heading

1Як часто слід замінювати батарейку в автомобільному ключі?

Рекомендується замінювати батарейку в автомобільному ключі приблизно раз на рік або при зменшенні радіуса дії пульта.

2Як дізнатися, чи має мій автомобіль іммобілайзер?

Вам слід звернутися до керівництва з експлуатації вашого автомобіля або до фахівців, щоб дізнатися, чи є в вашому автомобілі іммобілайзер.

3Що робити, якщо ключ від машини зламався або заївся в замку?

У разі поломки або заїдання ключа в замку рекомендується звернутися до фахівців для проведення ремонту або заміни ключа.

4Які марки і моделі автомобілів ви обслуговуєте?

Ми обслуговуємо автомобілі всіх марок і моделей, включаючи сучасні автомобілі з передовими системами безпеки та іммобілайзерами.

5Чи можна зробити дублікат автомобільного ключа, якщо загублено оригінал?

Так, ми можемо виготовити дублікат автомобільного ключа навіть без наявності оригінала, використовуючи спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення.